Organigrama FETE-UGT Illes Balears

ORGANIGRAMA FeSP-UGT Illes Balears Ensenyament

Responsable del sector

     Maria Alarcón - maria.alarcon@ugt-serveispublics.eu

 

Sindicat d’Ensenyament Públic

     Francesc Coll - francesc.coll@ugt-serveispublics.eu (responsable) 

     Soledad Trapero - sole.trapero@ugt-serveispublics.eu(Comunicació) 

     Albert Amorós - alberto.amoros@ugt-serveispublics.eu (Formació) 

     Tino Davia - tino.davia@ugt-serveispublics.eu (Assessor Jurídic) 

     Joan Ramírez - joan.ramirez@ugt-serveispublics.eu (responsable Sindicat d'Universitat)

     Jacqueline Moreno - jmoreno@feteugt-ib.org (Menorca)

     Pablo Herráez - pablo.herraez@ugt-serveispublics.eu (Pitiüses)

     Rosi Regueiro - rosi.regueiro@ugt-serveispublics.eu (Pitiüses)

Sindicat d’Ensenyament Privat

     Jaume Coll - jaume.coll@ugt-serveispublics.eu (responsable)

     Yolanda Bensedik - yolanda.bensedik@ugt-serveispublics-eu 

     María Antonia Palmer - manto.palmer@ugt-serveispublics-eu

     Sandra Fernández - sandra.fernandez@ugt-serveispublics.eu

     Elsa Meléndez - emeléndez@feteugt-ib.org (Menorca)

             Jaume Salom - jaume.salom@ugt-serveispublics-eu (Amadip Esment Fundació)